niedziela, 13 grudnia 2015

Rajd Barbórki

Jest jeden dzień w roku kiedy wszyscy kibice rajdów mają swoje święto, którym jest rajd Barbórki. Po całym sezonie w Polsce i zagranicy mamy małe podsumowanie całego roku, Wszyscy kierowcy oraz legendy i sportowi celebryci mają ten jeden dzień w którym mogą pokazać się swoim kibicom. Część z nich jedzie po wynik, a część ku radości publiki. Możemy więc oglądać i szalenie szybką, skuteczną jazdę jak również piękne boki i slajdy. To co jest ważne to atmosfera i charakter imprezy, gdzie w parku serwisowym można spotkać całe rodziny, a na OSach tłumy kibiców. 


Mi najbardziej podobał się OS Stadion Narodowy gdyż mieszkam nie daleko i od rana mogłem się delektować rykiem silników. To świetna sprawa kiedy nie możesz wziąć udziału jako kibic ale wstając rano możesz chociaż usłyszeć, że rajd już trwa.

Oczywiście szkoda mi Karowej, że nie widziałem kultowej beczki, nowej Syreny Meluzyny R w pełnym gazie, Peugeota 205, BMW 1502 i wielu, wielu innych samochodów rajdowych, które startowały w Barbórce Legend. Szkoda nie zobaczyć jak "świeży" Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz zdobywa Karową. 

W ostatnich latach niebywałemu na rajdzie ale już teraz wiem, że na 54 edycji pojawię się na pewno bo żal nie być kiedy jest się tak blisko. 

Zdjęcie:http://www.barborka.pl/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza